LINKIN PARK/FORT MINOR - братья по оружию!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » LINKIN PARK/FORT MINOR - братья по оружию! » Ссылки на все! » Які торгові мережі пропонують асортимент рідких добрив для газонів?


Які торгові мережі пропонують асортимент рідких добрив для газонів?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

У мене виникла невелика проблема з вибором рідких добрив для мого газону. Я вже кілька разів купував добрива в місцевому магазині, але якість залишає бажати кращого, а ціни... ну, ви розумієте. Тому вирішив звернутися до вас за порадою. Можливо, хтось знає надійний онлайн-магазин, де можна замовити якісні рідкі добрива за хорошою ціною? Буду вдячний за будь-яку інформацію!

0

2

Рекомендую звернути увагу на сайт smartgrow. Нещодавно замовляв підживка для трави https://smartgrow.com.ua/product-type/d … ya-gazonu/ і залишився задоволений. Ціни там дійсно приємні, та й вибір товарів значний. Доставка була напрочуд швидкою - замовлення прийшло вже наступного дня після оплати. Що стосується якості - добрива виявилися дуже ефективними, мій газон помітно пожвавився вже через кілька тижнів після використання. Загалом, рекомендую цей сайт усім, хто шукає надійного постачальника якісних добрив для газону.

0


Вы здесь » LINKIN PARK/FORT MINOR - братья по оружию! » Ссылки на все! » Які торгові мережі пропонують асортимент рідких добрив для газонів?