LINKIN PARK/FORT MINOR - братья по оружию!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » LINKIN PARK/FORT MINOR - братья по оружию! » Базар » Школа английского языка


Школа английского языка

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Привет, хочу подучить английский, посоветуйте знакомые курсы или людей, которые занимаются этим

0

2

Сама не ходила ни на какие курсы, учила в школе, загугли просто эти курсы

0

3

Привет! Я тоже проявляла большой интерес к изучению английского языка, поэтому на данный момент, я его неплохо так знаю(уровень B1) . Достичь этого уровня мне помогла школа https://oxford-school.com.ua . Тут я смогла наконец-то прогрессировать в изучении языка,  а не так как раньше, советую.

0

4

Зараз це не проблема, завдяки сучасним освітнім установам в яких можна навчатися і онлайн. Програмуванню дистанційно навчають в ITEA. Це школа з сучасною навчальною базою і дає глибокі знання в області IT. Моя сестра в них проходила навчання по курсу контекстної реклами в Харкові - https://kharkiv.itea.ua/courses-itea/di … ntext-ads/ Також варто відзначити можливість здійснювати оплату за навчання частинами, це дуже зручно. Зараз на онлайн курс діє знижка - 40%. Сестра після навчання отримала місце в одній місцевій компанії для стажування, де і залишилася працювати.

0

5

Співпраця з репетитором з англійської мови може значно полегшити ваш процес вивчення. Якщо ви вивчаєте англійську мову для конкретної мети (наприклад, для подорожей, роботи або навчання), поділіться цілями з репетитором. Це дозволяє вам фокусуватися на деяких навичках та темах.Якщо у вас є конкретні труднощі чи теми, які вам потрібно покращити, повідомте репетитора. вони самостійно адаптують уроки для ваших потреб.  Найкращі репетитори на сайті legko-v-uchebe Репетитор граматики з англійської мови

0

6

Спробуйте встановити регулярний графік зустрічі з репетитором. Це допоможе вам зберегти системний підхід до навчання.Репетитор може рекомендувати додаткові матеріали для вивчення, такі як відео, аудіо, чи вправляти для самостійної роботи.Не соромтеся давати репетитору зворотний зв'язок щодо того, як уроки вам подобаються і які аспекти ви зможете покращити.Розвивайте всі аспекти мови: читання, письмо, аудіювання та говоріння. Різноманітність готова вам отримати повний спектр навичок.  Найкращі репетитори на сайті only-student  Репетитор англійської мови 10-11 клас

0


Вы здесь » LINKIN PARK/FORT MINOR - братья по оружию! » Базар » Школа английского языка